Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dobrodzieńska Seta 2013

 

Zarząd Klubu Turystyki Rowerowej „Jednoślad”  w Dobrodzieniu w dniu 15.09.2013 organizuje trzecią edycję maratonu kolarskiego „Dobrodzieńska Seta” . Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich lubiących sport rowerowy. Do maratonu dopuszczone są rowery szosowe , trekkingowe i inne. Trasa o długości 100 km przebiega w całości drogami asfaltowymi  przez trzy gminy – Dobrodzień , Zębowice i Turawę. Wszyscy uczestnicy otrzymują pamiątkowy medal, a zawodnicy , którzy pokonają trasę w regulaminowym czasie 5 godz. certyfikat ukończenia III Dobrodzieńskiej Sety.  Regulamin maratonu , mapa trasy oraz link do strony z zapisami znajdują się na stronie internetowej www.ktrjednoslad.pl

Zapewniamy zimne napoje na trasie i punktach kontrolnych , gorący posiłek na mecie , napój energetyzujący oraz serwis techniczny . Wszyscy zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Start nieodpłatny . Zapisy przyjmowane są do dnia 10.09.2013 na naszej stronie internetowej , pod numerem telefonu 602158206 lub mailem na adres   .

Impreza współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Środki pozyskane zostały za pośrednictwem LGD „Kraina Dinozaurów” w ramach Małych Projektów. Serdecznie zapraszamy .

Więcej informacji na stronie www.ktrjednoslad.pl

                                                                                                        Józef Włodarz – prezes klubu

Brak opisu obrazka          

Wersja XML