Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Targi Meblowe Dobrodzień 2013

 

Miasto Dobrodzień jest sercem polskiego meblarstwa, mogącym pochwalić się 200 - letnią tradycją w produkcji mebli. Z powodzeniem działa tutaj ponad 100 producentów, wykonujących meble na indywidualne zamówienie. Swoje zakłady maja tutaj renomowane, najwyższej klasy marki znane w całej Polsce, produkty z Dobrodzienia eksportowane są na wszystkie kontynenty.

W dniach 30 sierpnia – 15 września br. odbędą się Targi Meblowe Dobrodzień 2013. Będzie to kolejna już duża akcja promocyjna integrująca działania miasta, zakładów produkujących meble a także największych punktów handlowych. Organizatorami Targów są: Urząd Miejski w Dobrodzieniu, Centrum Meblowe Agata, Dobroteka Meblarstwo Dobrodzieńskie, Salon Meblowy Bryłka, Pasaż Wnętrz Meblonowak, Outletmeblowy oraz Meble Pyka.

W okresie Targów klient będzie mógł nie tylko zwiedzać i wybierać meble z niezwykle bogatej oferty produktowej, będzie mógł zobaczyć zaprezentowane po raz pierwszy nowości ale również skorzystać z szeregu atrakcji promocyjnych i kredytowych.

W okresie Targów zaplanowane są liczne wykłady, dyskusje i seminaria na ciekawe tematy z zakresu designu, pozycji polskich mebli na świecie, analiz rynku meblarskiego, funduszy europejskich i wielu innych tematów, które z pewnością zainteresują przedsiębiorców działających w branży meblarskiej.

Serdecznie zapraszamy na inaugurację Targów Meblowych Dobrodzień 2013, która odbędzie się w Dobrotece, w piątek 30 sierpnia br. o godz. 12.00. W tym dniu w Dobrotece odbędą się również wykłady: dr Tomasz Wiktorski powie o znaczeniu branży meblowej dla województwa opolskiego oraz o prognozach w eksporcie mebli w roku 2013. Pani Justyna Gaida - Kurzydło z  Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarczego powie o nowych perspektywach w finansowaniu na lata 2014-2020. W tym dniu gościć będziemy również Panią Magdalenę Kwiatkowską oraz Joannę Kucharską - przedstawicieli Opolskiego Centrum Demokracji Lokalnej FRDL, którzy zaprezentują Państwu ideę projektu kierowanego do świata nauki i biznesu sektora meblarskiego z województwa opolskiego. Natomiast w piątek 13 września o godz. 10.00 zapraszamy na spotkania z dostawcami komponentów do produkcji mebli.

Więcej informacji na stronie www.meble.dobrodzien.pl

Wersja XML