Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Utworzenie szkolnego placu zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej w Turzy

 

W dniu 5 października 2012 r. została podpisana umowa na utworzenie - budowę nowego bezpiecznego placu zabaw dla dzieci, wyposażonego w metalowe urządzenia zabawowe, na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w miejscowości Turza przy ul. Kolejowej 27, w ramach rządowego programu Radosna Szkoła z firmą ELTETE – POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Kolonowskim, 47-110 Kolonowskie 1 ul. Zakładowa 2, na kwotę brutto 90 070,01 zł.

Firma ta została wyłoniona w wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego dla zadania p.n.: „Utworzenie szkolnego placu zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej w Turzy”, w którym otwarcie ofert odbyło się w dniu 24.09.2012 r.

Prace zostaną rozpoczęte w najbliższym czasie i potrwają do 05.11.2012 r., będą obejmować zagospodarowanie terenu projektowanego placu zabaw na łącznej powierzchni 264,00 mkw. poprzez:

1) wykonanie bezpiecznej nawierzchni pod urządzeniami o łącznej powierzchni 199,50 mkw.  w kolorach zgodnych z kolorystyką znaku identyfikacji wizualnej rządowego programu RADOSNA SZKOŁA (niebieski i pomarańczowy) wraz z betonowymi obrzeżami ogrodowymi stanowiącymi oddzielenie nawierzchni bezpiecznej od nawierzchni ziemnej,     

        2)   montaż urządzeń zabawowo – sprawnościowych, tj.:

      - metalowego zestawu zabawowo - sprawnościowego składającego się z dwóch wież z dachami dwuspadowymi, zjeżdżalni ze stali nierdzewnej, schodów z poręczami, mostku łukowego, rury typu wąż, dwóch balkoników, trapu wejściowego z liną, dolnych wypełnień z trzech stron  w każdej wieży,

      - metalowej huśtawki typu ważka podwójna, 

      - metalowego mostku sprawnościowego,

      - metalowego bujaka typu SKUTER,

      - metalowego bujak typu KONICZYNKA,

      - metalowego walca sprawnościowego,

      - tunelu sprawnościowego z laminatu, 

      - poziomego linarium sześciokątnego,

       3)  montaż wyposażenia uzupełniającego, tj.:

     - metalowej ławki z oparciem,

     - metalowego kosza na śmieci,

     - regulaminu placu zabaw i tablicy RADOSNA SZKOŁA,  

4)  wykonanie renowacji nawierzchni trawiastej siewem na gruncie o powierzchni 40,00 mkw. oraz nasadzenie żywopłotu (tuja o wys. 60 cm – 10 szt.).

 

[MK]

Wersja XML