Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

50. edycja Targów Meblowych Dobrodzień 2012

 

W dniu 24 sierpnia w Dobrotece odbyło się uroczyste otwarcie 50. edycji Targów Meblowych Dobrodzień 2012, którego dokonała Burmistrz Dobrodzienia Róża Koźlik oraz Prezes MD Connect Rafał Desczyk. Targi potrwają w Dobrodzieniu do dnia 9 września.

W swoim zamyśle targi integrują działania miasta, zakładów produkujących meble, 7 największych punktów handlowych a także lokalną społeczność. Organizatorami Targów są: Urząd Miejski w Dobrodzieniu a także największe salony prezentujące ofertę przede wszystkim dobrodzieńskich producentów mebli: Centrum Meblowe Agata, Dobroteka Meblarstwo Dobrodzieńskie, Salon Firmowy TC, Salon Meblowy Bryłka, Pasaż Wnętrz Meblonowak, Outletmeblowy oraz Galeria Wnętrz LISSY.

W okresie Targów klienci będą mogli nie tylko zwiedzać i wybierać meble z niezwykle bogatej oferty produktowej ale również skorzystać z szeregu atrakcji promocyjnych i kredytowych.

Targom towarzyszyć będą liczne imprezy. W każdy weekend, na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu odbędą się warsztaty plastyczne, prowadzone przez kadrę pedagogiczną dobrodzieńskiego Przedszkola, Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Zespołu Szkół. Ponadto w okresie Targów zaplanowane są liczne wykłady, dyskusje i seminaria na ciekawe tematy z zakresu designu, psychologii koloru w aranżacji wnętrz, ważnych tematów związanych z prowadzeniem sklepu z wyposażeniem wnętrz, promocji polskich mebli na świecie, ergonomii mebla, analiz rynku meblarskiego i wielu, wielu innych tematów, interesujących zarówno dla klienta indywidualnego jak i przedsiębiorcy działającego w branży meblarskiej.

Więcej informacji na temat targów znajduje się na stronie www.meble.dobrodzien.pl

 

 

 

Wersja XML