Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

X Zlot Pojazdów Pożarniczych - Główczyce

Brak opisu obrazka

W dniach 29.06 - 01.07.2018 odbędzie się X Jubileuszowy FIRE TRUCK SHOW, czyli Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych organizowany przez Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Główczycach przy pomocy Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Główczyce, Gosławice, Zwóz oraz mieszkańców.
Zlot skierowany jest przede wszystkim dla strażaków, miłośników pożarnictwa i pojazdów pożarniczych, ale również całych rodzin.
FIRE TRUCK SHOW, czyli Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych powstał dzięki wspólnemu zaangażowaniu mieszkańców wsi Główczyc, Gosławic i Zwózu oraz ich zamiłowaniu do straży pożarnej. Ogrom pracy włożony w stworzenie Pierwszego Zlotu Pojazdów Pożarniczych w Główczycach zaowocował! Kiedyś impreza goszcząca kilka samochodów strażacki z pobliskich miejscowości, obecnie jest już imprezą o charakterze międzynarodowym!
Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych jest to impreza odbywająca się cyklicznie od 10 lat,  zrzeszająca strażaków i sympatyków pożarnictwa, na której można podziwiać pojazdy od najstarszych po najnowsze, oryginalne i tuningowane, z kraju i zagranicy. A wszystkie łączy jedno - miłość ich właścicieli. Jest to również doskonała okazja do tego aby móc wymieniać doświadczenia, porozmawiać o wszystkich szczegółach czerwonych przyjaciół na kołach, zapoznać się z ofertą wystawców i sponsorów, pobawić się w towarzystwie znanych z poprzednich edycji, ale również nowych zlotowiczów. Należy podkreślić, iż jest to również impreza rodzinna.  
Z roku na rok przedsięwzięcie rozrasta się w błyskawicznym tempie. Zarówno pierwszy jak i kolejne Zloty rozpoczynają się uroczystą Mszą Świętą Polową przy kaplicy św. Floriana. Podczas tej uroczystości każdorazowo są święcone wszystkie zgłoszone pojazdy. Podczas trzydniowej imprezy nie może zabraknąć KOROWODU Pojazdów Strażackich, który co roku cieszy się ogromnym powodzeniem. To jedna z bardzo wielu atrakcji jakie co roku przygotowują organizatorzy. Liczne konkursy, zawody, animacje dla dzieci, wybór MISS ZLOTU oraz wieczorne zabawy taneczne nie pozwalają nawet na chwilę nudy. Ogromnym zainteresowaniem i najprawdopodobniej najciekawszą atrakcją każdego Zlotu jest FIRE TRUCK SHOW’er, czyli Wielki Prysznic. Należy podkreślić że udział w imprezie przez całe 3 dni jest bezpłatny.

Wielkim podsumowaniem każdego Zlotu są słowa zlotowiczów: "FIRE TRUCK SHOW trzeba przeżyć – tego się nie da opowiedzieć. Za rok na pewno będziemy!"
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Wersja XML