Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Róże Powiatu, January i Januarki 2016

 

W dniu 10 stycznia 2017 r. , podczas Spotkania Noworocznego w Oleśnie, Starosta Oleski Stanisław Belka wręczył nagrody i wyróżnienia  za osiągnięcia w dziedzinie sportu, twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż laureatkami nagrody „Januarek 2016”  zostały mieszkanki  gminy Dobrodzień.

Panie Dorota Puchrowicz i Sylwia Krafczyk - nauczycielki Publicznego Gimnazjum w Dobrodzieniu, które opiekują się „Klubem Ośmiu” w szkole. Klub w gimnazjum działa bardzo prężnie, wywodzi się z niego tegoroczna laureatka Konkursu Ogólnopolskiego „Ośmiu Wspaniałych”. Klub za podjęte inicjatywy i działa został wyróżniony na etapie powiatowym, wraz z jego gospodynią Magdaleną Jasińską.

Magdalena Jasińska - uczennica III LO w Opolu, w poprzednim roku szkolnym - Publicznego Gimnazjum w Dobrodzieniu. Najmłodsza dotychczasowa Laureatka etapu Centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” – Prudnik 2016. Związana z wolontariatem i działaniem na rzecz potrzebujących. Jej aktywność w środowisku dobrodzieńskim została mocno zaakcentowana poprzez spotkania i pracę w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym, w Stowarzyszeniu „Dobrodzień potrzebującym” oraz w ostatnich edycjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktywnie uczestniczyła w organizacji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.


Więcej informacji na temat pozostałych nagrodzonych znajduje się na stronie Starostwa Powiatowego w Oleśnie http://www.powiatoleski.pl

Brak opisu obrazka

Fot. Starostwo Powiatowe w Oleśnie 

Wersja XML